
Oeps! Weer een Catrice artikel en oeps, weer een artikel over een lipproduct. Mijn excuses hiervoor maar het Trekpleister pakketje van Catrice had ook zoveel leuke items die ik je graag wil laten zien!
Vandaag heb ik een Lip of the Day artikel van een prachtige rode lipstick van Catrice, een opvallende kleur die niet alleen lippen maar ook je hele look een hele andere touch geven!
Het gaat om de knal rode kleur Red My Lips nummer 310 van Catrice. Het is een warm rode kleur die zeker draagbaar is.
Hieronder zie je de swatch op mijn hand, zoals je kunt zien is het pigment van de lipstick echt onwijs goed.
Hieronder het resultaat op mijn lippen. Zoals je kunt zien heeft de lipstick een glanzende finish, dit kan je natuurlijk door middel van een tissue happen een stuk verminderen.
Rode lipstick is geweldig en geeft z’n andere touch aan je uitstraling. Ik vind het pigment van deze Catrice lipstick onwijs goed en ook de structuur op de lippen vind ik fijn. De glimmende finish is mee te leven en zelfs te verminderen. De lipstick zelf blijft redelijk goed zitten maar moet je wel af en toe bijwerken doordat het door de zachte structuur een beetje van de lippen wilt vallen. Conclusie, ik vind hem mooi!
Verkrijgbaar in het Catrice schap voor €4,99
Draag jij wel is een rode kleur op je lippen?