Lekkere & simpele hapjes voor de kerstdagen!

Lekkere & simpele hapjes voor de kerstdagen!

Het duurt nog maar een paar dagen of we kunnen weer aanschuiven aan ons heerlijke kerstdiner. heb je nog wat last-minut inspiratie nodig dan heb ik voor jou lekkere hapjes voor je uitgezocht die zeker de moeite waard zijn om lekker te gaan maken.

Ze zijn lekker, simpel te bereiden, kosten niet teveel en stelen daarnaast ook nog is de show op jouw kersttafel. Benieuwd naar deze lekkerste hapjes? Kijk snel mee!


The Grinch

The Grinch vind ik een geweldige film en is er eentje die ik standaard rond de kerstdagen wil kijken.p Hoevaak je hem ook al hebt bekeken, hij blijft gewoon ontzettend leuk en heerlijk om lekker aan te hebben staan. Toen ik dit recept tegenkwam bij Allrecipes was ik dan ook gelijk enthousiast want hoe leuk en simpel is het om ‘The Grinch’ neer te zetten op tafel als kerstgerecht. Je hebt maar een paar ingrediënten nodig en het resultaat is zowel voor volwassenen als kinderen een feestje!

Bron All Recipes

Rolo Pretzel Reindeer

Ik ben gek op Rolo en met deze heerlijke chocolade karamel snoepjes kun je hele schattige rendier hapjes maken. Ook voor dit recept die ik vond bij Suburban Simplicity heb je echt maar een paar ingrediënten nodig en je kunt er deze hele schattige hapje mee maken die je op tafel kunt zetten. De combinatie van het zout van de pretzel met het zoete van de chocola is een hele belevenis en echt de moeite waard om is te proberen!

Bron – Suburban Simplicity™

Christmas Tree

Een van mijn favorieten die echt in dit rijtje thuis hoort is het kerstboompje van komkommer en kaas. Dit is een gezond receptje die je helemaal naar smaak ook nog kunt aanpassen. Ik heb de veggie variant gekozen met als boomstam een tomaatje maar ik zag op internet dat je ook een stukje vlees als onderkant kunt gebruiken.

Je maakt met slierten komkommer de boom en als finishing touch doe je een blokje kaas in de vorm van een ster de piek. Je kunt natuurlijk alle soorten kaas hiervoor gebruiken of lekker afwisselen. Gegarandeerd een goed recept voor op de kersttafel!

Bron Nobiggie

Marshmallow Snowman

Warme chocolademelk is natuurlijk het drankje voor in de winter en kan natuurlijk tijdens een heerlijke kerstavond niet ontbreken. En hoe leuk is het om ze nog lekkerder te maken met marshmallows! Met een beetje gesmolten chocola en wat oranje glazuur kun je je simpele marshmallows omtoveren tot deze schattige sneeuwpopjes die langzaam gaan wegsmelten in je warme choco! Het recept komt van The Decorated Cookie!

Bron The Decorated Cookie

Nutella Christmas Tree 

Een van mijn favorieten die ik ook ieder jaar weer voorbij zie komen is de heerlijke Nutella kerstboom. Het liefst eet ik het hele jaar door deze combinatie van deeg en Nutella maar natuurlijk voor de feestdagen in de vorm van een kerstboom is natuurlijk helemaal special. Je maakt de kerstboom heel gemakkelijk door kleine reepjes aan de zijkanten te snijden en deze vervolgens te twisten. Lekker een dikke laag Nutella ertussen, in de oven ermee en genieten maken!

Bron Eatwell

Bron Unsplash – Brooke Lark

Welk recept staat er deze kerst bij jou op tafel?

Volg:
.
Laura Louise
Laura Louise

Fablouise.nl is de plek waar ik dagelijkse mijn liefde en inspiratie kwijt kan. Beauty reviews, toffe DIY’s, receptjes, de laatste fashion nieuwtjes en een overdosis aan lifestyle!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Instagram