100% Natuurlijke zeep van Saponem + Kortingscode

100% Natuurlijke zeep van Saponem + Kortingscode

zeep1

Saponem is een nieuw merk waar je terecht kunt voor heerlijke 100% natuurlijke zepen. Zepen voor iedereen, zowel voor de droge huid als voor de vette huid. Zepen die heerlijk ruiken, handgemaakt, diervriendelijk en milieubewust zijn.

In de webshop van Saponem kun je tercht voor vele soorten. Of je nu meer opzoek bent naar een Turkse Hamam zeep, olijfolie, Laurier of Druiven. Er is voor ieder wat wils!

Al in de brievenbus kon ik ruiken dat het ging om het heerlijke pakketje van Saponem, want de geuren die eraf komen zijn echt heerlijk. Het voelt echt alsof je een eigen wellness in je huis hebt gekregen. Op het eerste gezicht ziet het er erg leuk uit. Mooi en simpel vormgegeven met op de achterkant een duidelijke beschrijving wat de werking van elke zeep is.

zeep2

Ik ontving via Saponem 3 heerlijke zepen met alle 3 een verschillende werking en hoofdingrediënt: Thijm, Lavendel en Wilde rozen.

Lavendel

Lavendel reinigt, verfrist en neutraliseert de huidschimmels. Geschikt voor elk huidtype.

zeep3

Het is de eerste keer dat ik kennis maak met een Lavendel zeep en ook met de werking ervan. Het voordeel van deze zeep is vooral dat hij geschikt is voor elk huidtype en de huid op een natuurlijke manier reinigt en verfrist De geur is lekker en voelt zacht op de huid.

Thijm

Thijm geeft glans en veerkracht aan het haar en houdt roos tegen. Is geschikt voor zowel vet als droog haar. Geeft kracht, glans en volume aan het haat. Thijm reinigt diep tot in de porien, is antiseptisch en antibacteriel voor de huid.

zeep4

Thijm? Ik wist niet eens dat er een zeep bestond met thijm erin. Hoe gaaf is het. Deze zeep is zowel geschikt voor je haar als voor je huid en heeft allemaal positieve werkingen. De zeep ruikt ontzettend fijn naar kruiden wat mij een ontspannen gevoel geeft.

 Wilde Rozen

Rozenolie bevat vitamine E. Het heeft een diepreinigende functie, normaliseert de talgproductie, voedt en geeft veerkracht aan iedere huidsoort.

zeep5

Zelf ben ik niet echt een liefhebber van rozengeur, maar als ik de werking ervan lees dan word ik toch wel enthousiast. Ook deze zeep is geschikt voor ieder huidtype en een heeft diep reinigende werking. Verder bevat deze zeep vitamine E wat ervoor zorgt dat je huid goed verzorgd en gevoedtwordt.

Een stuk zeep van Saponem bevat 100 gram wat een enorm stuk is voor de prijs die je ervoor betaald. Het is soms even wennen om met een compact stuk zeep onder de douche te gaan, maar het is veel voordeliger dan vloeibare zeep wat natuurlijk weer een voordeel is voor de portemonnee. Ik gebruik meestal compacte zeep en ben er vanzelf aan gaan wennen.

zeep6

Nu heb ik zelf alleen de zepen kort gebruikt onder de kraan om de geur en het gevoel te ervaren. Natuurlijk ga ik de zepen uitgebreider testen en wie weet verschijnt er wel een terug in mijn favoriete filmpje. Ieder geval ben ik op het eerste gezicht erg enthousiast. Alleen al door de geur en hoe de zepen zijn gemaakt zorgt ervoor dat het een vertrouwelijk product is om te gebruiken op de huid.

Alle zepen van Saponem liggen tussen de €2,- en de €5,- wat natuurlijk heel lekker betaalbaar is.

Speciaal nu voor mijn lezers met samenwerking van Saponem krijg je nog eens extra 30% korting op de hele collectie. Gebruik hiervoor de

kortingscoupon : Fablouise2013

Wat vind jij natuurlijke zeep? Ben je bekend met Saponem?

Volg:
.
Laura Louise
Laura Louise

Fablouise.nl is de plek waar ik dagelijkse mijn liefde en inspiratie kwijt kan. Beauty reviews, toffe DIY’s, receptjes, de laatste fashion nieuwtjes en een overdosis aan lifestyle!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Instagram